KID bar-restaurant KID bar-restaurant KID bar-restaurant KID bar-restaurant
TripAdvisor

KID* rokrakstu jau kopš 2008. gada raksturo svaigums un vieglums it visā – interjerā, ēdienkartē un restorāna atmosfērā. Šeit sastopamā skandināviskā sajūta ar savu smalkumu un reizē vienkāršību uzrunā ikvienu gardēdi un dzīves baudītāju, tāpēc KID* daudziem kļuvis par otrajām mājām. 


Restorāns KID* lepojas ar virtuves pavēlnieku, šefpavāru, Kristapu Sīli, kas bagātīgu pieredzi uzkrājis prestižajā Kopenhāgenas restorānā ‘’Noma’’ un Londonas restorānā ‘’Tom Aiken’’. Gūtā pieredze restorāna KID* apmeklētājiem sniedz iespēju izbaudīt modernu dažādas Eiropas virtuvi, kuras tapšanā izmantoti vietējie un sezonā aktuālie produkti.


Ne velti restorāns daudzu acīs ierindojies kategorijā ‘’Atradums’’, jo pilsētas ikdienas pienākumu burzmā šeit ikvienam izdodas aizmirsties, baudīt un ļauties mirkļa tveršanai. Šo vietu iemīļojuši pastāvīgi brokastotāji, steidzīgi pusdienotāji, gan draugu kompānijas pie vīna glāzes. KID* ir arī vieta mākslas cienītājiem, jo interjers tiek papildināts ar vietējo mākslinieku darbiem, tāpēc pat rīta kafijas rituāls šeit vienmēr ir īpašs.


Restorāna KID* durvis ir atvērtas katru dienu, lai palutinātu izsalkušos, pārsteigtu gardēžus, iepriecinātu ģimenes un ļautu baudīt mājīgo un sirsnīgo atmosfēru draugu vai ģimenes lokā ar gardu ēdienu un vienmēr piemeklētiem dzērieniem.